Zegar Pandory

John J. Nance Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Skorpion [Prószyński i S-ka] kryminał, sensacja, thriller
Pandora's Clock
Ewa Gorządek
Prószyński i S-ka
Pandora's Clock
kryminał, sensacja, thriller
Ewa Gorządek
Skorpion [Prószyński i S-ka]
Zegar Pandory

Dla fanów gatunku, ale przyjemnie się czyta.

Świetna książka bardzo wciągająca historia , świetnie obrazuje strach i wyobcowanie , walkę o życie jak determinacje do zlikwidowania zagrożenia.

Niemcy wykopują od Rosjan tajne wirusy do badań, okazuje się że jeden z nich wydostaje się z laboratorium i złym trafem zakażona osoba dostaje się na pokład samolotu , zachęcam do przeczytania albo wyobraźcie sobie ta sytuacje ..

Całkiem niezła jeśli ktoś lubi tego typu książki. Mi się nawet podobało może dlatego że nie wiedziałam jak się zakończy :P

porządny triller jak ktoś lubi ten typ literatury to naprawdę warto przeczytać

• 2012
  • Thriller/Kryminał/Sensacja