Tajemnica szczęścia

83-7019-127-4
modlitwy św. Brygida

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Niezwykłe nabożeństwo oparte na objawieniach Pana Jezusa, które miała św. Brygida Szwedzka. Odprawianie nabożeństwa ma zapewnić, zgodnie z przyrzeczeniem, szereg łask - stąd tytuł - tajemnica szczęścia.

Gdy w moim życiu pojawiło się wiele zawirowań, także zdrowotnych, dostałam tę książeczkę od swojej lekarki. Powiedziała, że widziała w szpitalu tyle cudów nieuzasadnionych medycznie, że warto, bym spróbowała. I nie żałuję. Dzięki tym modlitwom/medytacjom/rozważaniom zmieniło się całe moje zycie. I ja się zmieniłam.

• Religia
  • 2012
  • ŻYCIE DUCHOWE
  • Do kupienia
  • 2.Wiara
  • Książki, których nigdy nie da się przeczytać od razu w całości :)

Dodaj cytat z książki Tajemnica szczęścia