Dyskusje o książce Opowieści z dreszczykiem. Noc pierwsza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
29 tyg. temu
Opowieści z dreszczykiem.
Nie ma jak antologie, a im starsze tym lepsze:D Dodam do poprzedniego wpisu zbiory,które jeszcze pamiętam:  Duchy, zjawy, upiory Duchy, zjawy, upiory  Polskie opowieści z dreszczykiem Polskie opowieści z dreszczykiem
5 lata temu
Opowieści z dreszczykiem w Tchnieniu Grozy
 Opowieści z dreszczykiem. Noc pierwsza Opowieści z dreszczykiem. Noc pierwsza Jestem autorem audycji Tchnienie Grozy i ta książka właśnie była inspiracją do tego, by przez dziesięć lat nagrywać wiele opowiadań grozy. Sporo ich było właśnie z tego zbioru, więc zapraszam do...
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( listopad 2016 )
Wrocławskie Targi Dobrej Książki:  Polne kwiaty, tak wiem mało, ale tyle już książek patrzy na mnie wyczekująco z półki, że nie chciałam ich dodatkowo zasmucać xD
7 lata temu