Jeździec miedziany

Paullina Simons Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Jeździec miedziany (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Bronze Horseman
9788324720279
Jan Kraśko
Świat Książki
The Bronze Horseman
Jeździec miedziany (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
9788324720279
Jan Kraśko

Opinie [1 276]

Najpiękniejsza opowieść o miłości! :>

Rzadko czytam tego typu książki. Nie lubię ckliwych, romantycznych, "babskich" historii o miłości. Ten utwór jednak mi się spodobał. W trakcie czytania sama nie wiedziałam co myśleć. Z jednej strony jest tyle punktów kulminacyjnych, że to drażni a drugiej jeszcze bardziej wciąga w fabułę. Nie do końca podoba mi się jak są zbudowane główne postaci. Tatiana - krucha,...

Dużo czasu mi zajęło zanim zabrałam się do tej lektury( bo jest to powieść nie na jeden wieczór-na pewno)ale jedyne co mogę napisać to NIEZAPOMNIANA!!!!Polecam serdecznie!!!

Najpiękniejsza opowieść o miłości, jaką czytałem, dla mnie to wspaniała, warta przeczytania epopeja. Pozostaje w pamięci a w trakcie czytania nie pozostaje czytelnikowi nic jak tylo się zżyć z bohaterami i wspólnie przeżywać w tym tragicznym świecie.
A tej pani o nicku InaBenita dam jedną radę: proszę czytać ksiażki a nie spać przy tym, bo śpiąc rzeczywiście nic z ksiażki...

Początek tej książki wydawał mi się banalny, drażniący, jednak im głębiej wsiąkałam w historię Tatiany i Aleksandra tym to doznanie ulegało zmianie. Historia wydaje się naiwna, oparta na erotyzmie młodej dziewczyny i choć faktycznie aspekt ten przez cała książkę gra dość istotną rolę, to sama fabuła pięknie się pogłębia, ukazując zarówno złożoność charakterów głównych...

Ta książka jest tragiczna! Nie rozumiem zachwytów nad nią ! To najgorsza książka jaką czytałam ( nie wymieniam 50 twarzy Graya itp,bo po nie nawet nie sięgam) książka ma 750 i przez 700 stron nie dzieje się nic! Absolutnie nic!

Cudowna, wzruszająca... dająca do myślenia .... dzielni ludzie, niewyobrażalnie trudne okoliczności, podłość i bezwzględność systemu totalitarnego.
Przeszkadzały mi błędy autorki i niekonsekwencje w fabule.
Jedyna książka z tej serii, którą mogłabym zatrzymać w mojej biblioteczce na „ kiedyś jeszcze przeczytam”.
Polecam

Przepiękna, niesamowita opowieść. Zapada w pamięć nawet kilka lat po jej przeczytaniu.

Większa część książki jest bardzo wciągająca, gdyby zakończyła się ona wcześniej, ocena byłaby zdecydowanie wyższa. :( Niestety nie dałam rady przeczytać jej do końca, ale mimo to pozycja warta przeczytania.

Piękna historia miłości osadzona w ciężkich czasach. Opis wydarzeń chwyta za serce i na długo pozostawia czytelnika w zadumie. Jak dla mnie jedna z najciekawszych książek w tym gatunku.

Dyskusje

11 160