Opowieści z pałacu Jabby

Okładka książki Opowieści z pałacu Jabby Kevin J. Anderson
Okładka książki Opowieści z pałacu Jabby
Kevin J. Anderson Wydawnictwo: Amber Seria: Star Wars: Gwiezdne wojny fantasy, science fiction
Star Wars: Gwiezdne wojny
Tales from Jabba`s Palace
Amber
2003-01-01
2003-01-01
Katarzyna Laszkiewicz
gwiezdne wojny Jabba opowieści

Okładka książki Diuna: Ród Harkonnenów, tom 1 Kevin J. Anderson, Patricio Delpeche, Brian Herbert, Michael Shelfer
Diuna: Ród Har... Kevin J. Anderson, ...
Okładka książki Piaski Diuny Kevin J. Anderson, Brian Herbert
Piaski Diuny Kevin J. Anderson, ...
Okładka książki Princess of Dune Kevin J. Anderson, Brian Herbert
Princess of Dune Kevin J. Anderson, ...
Okładka książki Diuna: Wody Kanly Kevin J. Anderson, Brian Herbert
Diuna: Wody Kanly Kevin J. Anderson, ...

Na półkach: , , , , , , , ,

Świat Wojen Gwiezdnych posiada niesamowitą możliwość zaistnienia tysiącom nowych postaci, przeżywającym swoje życie na tysiąc możliwych sposobów. Nawet Disney nie może tego ograniczyć i wymazać. Wracając do opowiadań to rozszerzają one naszą wiedzę o tym co działo się w pałacu Jabby przed i po jego śmierci. Każdy z jego podwładnych miał swoje własne sprawy do załatwienia i nawet Sprośny Okruszek ma tu swoje trzy kredyty. Można się naprawdę pośmiać i popłakać. Polecam opowieść gamorreańskiego strażnika... naprawdę nigdy o większym głupolu nie czytałam. ajajaj!

Kolejna rewelacyjna antologia w świecie Star Wars :)

Kolejna rewelacyjna antologia w świecie Star Wars :)

Książka jest zbiorem opowiadań o tym samym wydarzeniu czy sytuacji, widzianej oczami wielu bohaterów. Po kilku takich opowieściach powiało nudą i nie dokończyłam.

Uwielbiam te opowieści! Wątek z Jabbą jest najlepszy wg. mnie z całych 'GW'. Dla wszystkich fanów na pewno poszerzenie wiedzy i świetna książka.

• Star Wars
  • Star Wars