Być nadwrażliwym i przetrwać. Praktyczny poradnik

Ted Zeff Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Highly sensitive person's survival guide
978-83-7554-005-5
Elżbieta Abłamowicz
Jacek Santorski & Co
psychologia nadwrażliwość
Highly sensitive person's survival guide
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7554-005-5
Elżbieta Abłamowicz
psychologia nadwrażliwość

Uświadamia ludziom nadwrażliwym że ich "wrażliwość" nie jest niczym złym, trzeba umieć się nią posługiwać w dzisiejszych czasach pełnym hałasu i zgiełku

Bardzo dobra książka i polecam ją wszystkim wrażliwym ludziom. Jeśli nie zjadłeś wszystkich rozumów, to będziesz zadowolony.

BARDZO kojąca i dość przydatna dla nadwrażliwców (takich jak ja, i ludzie, którymi lubię się otaczać ;))...

Nie dowiedziałam się z niej niczego nowego, a szkoda bo właśnie na to miałam nadzieję.

Na półkach: , , , ,

Pozycja ta nie informuje wyczerpująco, czym jest nadwrażliwość w biologicznym, psychicznym ujęciu, jakie są jej przyczyny itp., nie ma tu zbyt wiele teorii, zawarte jest w niej za to mnóstwo konkretnych i praktycznych porad dla ludzi o delikatnym układzie nerwowym, aby pomóc im poradzić sobie z przeładowanym bodźcami światem na ulicy, w pracy, w związkach osobistych i z...

• Psychologia
  • Pedagogika/psychologia/etc.
  • Nieprzeczytane
  • (3) Koniecznie przeczytam!
  • Psychologia, rozwój osobisty, motywacja
  • Chcę kupić