Drugi koniec smyczy. Jak kształtować więź z psem

Okładka książki Drugi koniec smyczy. Jak kształtować więź z psem Patricia McConnell
Okładka książki Drugi koniec smyczy. Jak kształtować więź z psem
2008-01-01
978-83-7579-042-9
Mirosław Redlicki
tresura psa pies

Okładka książki Psi geniusz. Dlaczego psy są mądrzejsze niż nam się wydaje? Brian Hare, Vanessa Woods
Psi geniusz. D... Brian Hare, Vanessa...
Okładka książki Kot. Instrukcja obsługi David Brunner, Sam Stall
Kot. Instrukcj... David Brunner, Sam ...
Okładka książki Jak wychować dziecko, psa, kota... i faceta Dorota Krzywicka, Irena A. Stanisławska, Dorota Sumińska
Jak wychować d... Dorota Krzywicka, I...

Pies to niewątpliwie najlepszy przyjaciel człowieka. Książka będzie dobrą drogą, aby lepiej zrozumieć swojego psiego przyjaciela, tak samo jak ta krótka recenzja będzie dobrą drogą, aby zachęcić Cię do przeczytania książki, i zdobycia należytej wiedzy:

Bardzo przystępna książka, szybko się czyta. Sporo przydatnych informacji. Czasem tylko jak autorka dzieliła się niektórymi swoimi przeżyciami czy błędami to moje myśli były takie: jak ta kobieta może mieć psy? (Np. narażając je na niebezpieczeństwo przez swoją bezmyślność). To niestety odbiera mi nieco zaufania do autorki, niemniej uważam że książka ma sporo cennych informacji, więc warta była przeczytania.

Nardzo dobry poradnik, mnostwo cennej wiedzy. Polecam

Nardzo dobry poradnik, mnostwo cennej wiedzy. Polecam

Bardzo familiarna, jednocześnie rzeczowa, pomaga zrozumieć świat z czterołapnej perspektywy.

Świetna! Mnóstwo wiedzy wraz z przykładami wziętymi z życia, wieloletnich obserwacji i badań. Doskonale trafia do wyobraźni i wyjaśnia podobieństwa i różnice w zachowaniach ludzi i psów, które mogą prowadzić do nieporozumień lub, odwrotnie, tworzyć porozumienie i harmonię we współistnieniu pod jednym dachem. Polecam!

Super książka, dzięki której dowiedziałam się o możliwych przyczynach niektórych zachowań mojego pieseła :)

Jak dla mnie książka rewelacyjna ! Z przyjemnością ją przeczytałam. Wciągnęła mnie równie mocno jak „Z miłości do psa” tej samej autorki. Powiem szczerze, że analiza różnych zachowań zwierząt, w tym również gatunku Homo sapiens, jest naprawdę fascynująca i prowadzi do bardzo ciekawych wniosków. Jedno jest pewne – teraz zupełnie inaczej widzę i słyszę naszych braci mniejszych. Mam też szczere postanowienie stać się bardziej zrozumiała dla mojej suni. Niewątpliwie książka zaszczepiła we mnie chęć uważniejszego przyglądania się jej reakcjom i jaśniejszego przekazu moich wobec niej oczekiwań. Mamy już na koncie małe sukcesy, także korzyści z lektury wszechstronne :)

Szukałam w niej raczej konkretnych wskazówek, jak postępować z psem. Niestety, książka ma charakter „wykładowy” i mało w niej konkretów. Pozycja raczej dla początkujących właścicieli czworonogów.

Z milosci do psa uważam za lepsza. Mimo to ta również była ciekawa i pouczajaca. Obie powinien przeczytać każdy właściciel psa. A ta nawet ludzie przed decyzja zakupu lub przygaeniecia psa.

Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Polecam początkującym właścicielom psów.

Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Polecam początkującym właścicielom psów.

• Psy
  • Zwierzęta
  • Kynologia
  • Pies

Dodaj cytat z książki Drugi koniec smyczy. Jak kształtować więź z psem