Ofelia

Kantor Wydawniczy SAWW
matka córka praca teatr miłość
literatura dziecięca
matka córka praca teatr miłość

Książka dobra. Dobrze napisana, śmieszna, jednak dla mnie jest już trochę dziecinna. Według mnie książka ta jest dla dzieci w wieku 11-12 lat.

Super książka dostałem ją na komunie i od razu sie w n8ej zakochałem

Czuję się rozczarowana, chyba za wiele się spodziewałam po obejrzeniu kiedyś tam Magicznego drzewa. Albo też Andrzej Maleszka jest stworzony do opowiadania historii obrazami, a nie słowami. Pierwsza część, kiedy narratorką jest sama Ofelia jest niezła, druga z narracją trzecioosobową chyba autorowi nie wyszła. Chociaż pewnie nieźle by się to oglądało, ale kiedy się to...

Dyskusje

• Dzieciństwo
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Z dzieciństwa
  • Z dzieciństwa i szkoły
  • W jednej ręce garść poziomek, a w drugiej..
  • Polska
więcej mniej