Ofelia

literatura dziecięca
Kantor Wydawniczy SAWW
1991-01-01
1991-01-01
matka córka praca teatr miłość

więcej Więcej

Książka dobra. Dobrze napisana, śmieszna, jednak dla mnie jest już trochę dziecinna. Według mnie książka ta jest dla dzieci w wieku 11-12 lat.

Super książka dostałem ją na komunie i od razu sie w n8ej zakochałem

Czuję się rozczarowana, chyba za wiele się spodziewałam po obejrzeniu kiedyś tam Magicznego drzewa. Albo też Andrzej Maleszka jest stworzony do opowiadania historii obrazami, a nie słowami. Pierwsza część, kiedy narratorką jest sama Ofelia jest niezła, druga z narracją trzecioosobową chyba autorowi nie wyszła. Chociaż pewnie nieźle by się to oglądało, ale kiedy się to...

• Dzieciństwo
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Z dzieciństwa
  • Z dzieciństwa i szkoły
  • W jednej ręce garść poziomek, a w drugiej..
  • Dla córy

Dodaj cytat z książki Ofelia