Wanted

Sara Shepard Wydawnictwo: HarperTeen Cykl: Pretty Little Liars (tom 8) literatura dziecięca
Data 1. wydania:
angielski
HarperTeen
wanted pretty little liars sara shepard
Wanted
Pretty Little Liars (tom 8)
literatura dziecięca

Sposób pisania autorki/autora: 8/10
Okładka: 8/10
Kreatywność:8/10

Na półkach: , , , , ,

Najbardziej zaskakująca część do tej pory. I bardzo dobrze! Brakowało mi jakiegoś wydarzenia, który odwróci wszystko o 180 stopni. Dzięki temu ten tom czytało się dużo przyjemniej

Dzieje się w tej książce. Och dzieje

Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich dotychczasowych części! Już od samego początku jest tyle akcji, że głowa mała i co najlepsze - tak jest aż do samego końca. Na jaw wychodzą wszystkie tajemnice i moim zdaniem śmiało mogłaby to być ostatnia część, nie mam pojęcia co autorka chce umieścić jeszcze w kilku dalszych... I trochę się tego obawiam, bo nie wiem czy jest sens na...

Niesamowity zwrot akcji nie mogę się doczekać kiedy przeczytam IX część!

Trochę to pogmatwane...

Przestaję rozumieć cokolwiek co dzieje się w tej historii, ale mimo to jestem bardzo ciekawa co będzie działo się dalej.

2016

Chyba najlepsza część od kilku poprzednich tomów. Akcja zaczyna się od prawie samego początku i kończy się dopiero na ostatnich kartkach. Autorka potrafi mnie mocno zaskoczyć. Elementy układanki zaczynają się układać. A to dopiero połowa serii!

Pożądane
Oskarżony o zabójstwo Ali siedzi w więzieniu. Ale czemu oskarżono mężczyznę, który nie miał z Ali nic wspólnego?
Kłamczuchy myślą, że to już koniec. Billy siedzi. Nie dostają już żadnych SMS-ów. Ale wszystko się zmienia, gdy poznają Courtney - bliźniaczą siostrę Ali.
Ale kiedy Courtney mówi, że to ona jest ALI, czy wszystkie Kłamczuchy pójdą ślepo za dawną...

W tej części działo się niespodziewanie dużo (i stąd aż 5 gwiazdek). Nie wiem tylko, dlaczego w (prawie?) każdym tomie autorka opisuje ponownie dwie sceny: scenę, gdy dziewczyny chciały ukraść Ali kawałek sztandaru i scenę, gdzie Ali znika po imprezie. Nagle w każdym tomie którejś z dziewczyn przypomina się jakiś kluczowy szczegół o którym wcześniej nie było mowy. I tak...

2 413
    1 746