Wróg w płatkach róż

J.D. Robb Wydawnictwo: Da Capo Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 13) kryminał, sensacja, thriller
Seduction in death
Janusz Ochab
Da Capo
eve dallas wróg róże
Seduction in death
In Death | Oblicza śmierci (tom 13)
kryminał, sensacja, thriller
Janusz Ochab
eve dallas wróg róże

Na półkach: , , , ,

Spoiler

Światkiem zbrodni jest lekarka Luize Dimatto a konsultantem Charles Monroe, poznają się i zakochuja w sobie, MacNabb i Peobody znowu są razem. Eve coraz bardziej przypomina sobie swojego ojca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)

Eve Dallas rządzi.Jak zwykle świetny kryminał z nowojorską panią detektyw.Tym razem sprawa dotyczy tajemniczych morderstw dokonywanych na randkach.Polecam!!

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Niezłe czytadło, kolejne z serii :)

Kolejna książka z serii, gdzie bohaterką jest Eve Dallas. Książka nie odbiega od schematu: zbrodnia, poszukiwanie sprawcy, pościg, zawsze zresztą zakończony sukcesem. Od początku tez czytelnik zna sprawcę, zazwyczaj też motywy. Pomimo tego powieść czyta się fajnie, „Wróg w płatkach róż" jest chyba jednym z lepszych tytułów w serii. Jednak kiedy do rąk trafia mi kilka...

Coś spada z nieba ... Świetnie, to musi być coś cudownego, pewnie prezent...
Gorzej dla Porucznik Nowojorskiej Policji, Eve Dallas, który ten "prezent" otrzymała. Dallas pracuje w wydziale zabójstw i to właśnie ona została w nocy zerwana z łóżka, by poprowadzić sprawę zabójstwa Bryny Bankhead, która została zepchnięta z balkonu. Zapowiadała się prosta sprawa. Ma DNA...

1928

Moje pierwsze spotkanie z tym wcieleniem Nory Robers, ale na pewno nie ostatnie :) Akcja falowała niczym morze - to zwalniając, to przyspieszając. Godne uwagi były dialogi - wartkie, cięte i dowcipne, a także sylwetki bohaterów (zresztą kto jak kto, ale ta pani to potrafi tworzyć postaci z krwi i kości). Plus za wątek narkotykowy :)

"- Tak." (Da Capo)

Rewelacyjna seria książek In Death, książki opisują policjantkę i jej życie. Wspaniałe opisy, fabuła, akcja, połączenie romansu i sensacji.. świetne zakończenie. Dzięki tym książkom przeżywamy cały wachlarz uczuć.. przeżywamy radości, smutki, odczuwamy, pragnienia, nienawiść.

Uwielbiam całą serię!

Dyskusje