Śmiertelne uczty – Tropem tajemnic nowej groźnej epidemii

1998-01-01
83-05-13095-9
Grażyna Gasparska
Prion demencja

Lepszej sensacji w temacie medycznym nawet mój ulubiony autor Cook by nie wymyślił. Ale w przeciwieństwie do literackiej fikcji w tej książce mamy fakty. Fakty przerażające i porażające bo pokazujące skąd u ludzi choroby demencyjne takie jak: Creutzfeldta-Jakoba, Alzheimera i inne.

Naukowo i fabularnie, ciekawie i z dreszczykiem - "Śmiertelne uczty" prezentują fakty czysto naukowe w formie wciągającej historii. Czegóż więcej można chcieć?

Dodaj cytat z książki Śmiertelne uczty – Tropem tajemnic nowej groźnej epidemii