Śmiertelne uczty – Tropem tajemnic nowej groźnej epidemii

zdrowie, medycyna
83-05-13095-9
Grażyna Gasparska
Prion demencja

Okładka książki Otępienie w praktyce Maria Barcikowska, Anna Barczak, Tomasz Gabryelewicz
6,0
Otępienie w pr... Maria Barcikowska, ...

Naukowo i fabularnie, ciekawie i z dreszczykiem - "Śmiertelne uczty" prezentują fakty czysto naukowe w formie wciągającej historii. Czegóż więcej można chcieć?

Lepszej sensacji w temacie medycznym nawet mój ulubiony autor Cook by nie wymyślił. Ale w przeciwieństwie do literackiej fikcji w tej książce mamy fakty. Fakty przerażające i porażające bo pokazujące skąd u ludzi choroby demencyjne takie jak: Creutzfeldta-Jakoba, Alzheimera i inne.

• 2000 by Bastet
  • Eko