Opętanie

Okładka książki Opętanie Nora Roberts
Okładka książki Opętanie
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Klan O'Hurleyów (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Klan O'Hurleyów (tom 3)
Michał Wroczyński
Nora Roberts Opętanie

❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤

Typowy Harlequin: prosta historia miłosna, infantylne opisy relacji bohaterów i przewidywalny happy end. Banał. Nie polecam.

Polecam tym, którzy potrzebują się zrelaksować :) prosta fabuła, lekko się czyta :) w sam raz na miły wieczór z książką i winem w dłoni ;)

Historia Chantel , aktorki prześladowanej przez psychopatycznego wielbiciela i detektywa, który próbuje znaleźć szaleńca i przywrócić spokój Chantel. Książka jest lekka, w sam raz na wieczorny relaks.

Gorąco polecam nie tylko tę część cyklu o rodzinie O'Hurley, ale wszystkie cztery. Z każdej kolejnej dowiadujemy coraz więcej o siostrach trojaczkach i ich bracie, a ostatnia część pt. "Zagubieni" wspaniale spina klamrą całą historię tego klanu. Wspaniale się czytało...

Na wstępie zaznaczam, że czytałam nowe wydanie powieści pt. "Cena Sławy"
Oto opowieść o najstarszej córce Molly i Franka O'Hurley- Chantel. Jest ona bardzo znaną aktorką w Hollywood. Chan właśnie rozpoczyna pracę nad nowym filmem, jest piękna, bogata i ma ogromny problem, mianowicie stalkera.
Matt, przyjaciel i agent pięknej panny O'Hurley, prosi o pomoc swojego przyjaciela, detektywa Quinna Dorana. Jednak szybko staje się jednym z podejrzanych. Czy to on nęka aktorkę? Tego dowiedziałam się na ostatnich kartach książki.
Oczywiście jest to romans i pojawia się uczucie pomiędzy przystojnym detektywem a gwiazdą, jednak dla mnie, ta nowela ma przede wszystkim dobrze skrojony wątek kryminalny.
Podobała mi się najbardziej ze wszystkich części o trio O'Hurley.

Na wstępie zaznaczam, że czytałam nowe wydanie powieści pt. "Cena Sławy"
Matt, przyjaciel i agent pięknej panny O'Hurley, prosi o pomoc swojego...

Świetna książka, zresztą jak każda z serii klanu O’Hurleyów. Napisana prostym, ciekawym językiem, trudno się od niej oderwać. Polecam wszystkim którzy marzą o wielkiej miłości i namiętności. Poza tym powieści Nory Roberts nie trzeba specjalnie polecać, jest poprostu najlepsza i nie ma sobie równych.

Kolejna książka Roberts za mną. Ni to thriller, ni to romans... Szału nie ma, Roberts ma wiele lepszych powieści w swoim dorobku, zarówno spośród tych pisanych pod swoim nazwiskiem jak i tych pod pseudonimem J.D. Robb.

No i w końcu mam za sobą historię ostatniej z trojaczek O'Hurley.
Tym razem spotykamy się z Chantel. Każdy kto czytał poprzednie części wie, że jest wielką gwiazdą Hollywood.

Jak wiadomo sława niesie za sobą ryzyko ... Chantel padła właśnie ofiarą swej sławy, bowiem pewien psychofan za wszelką cenę chcę ją posiąść. Zaczyna dręczyć aktorkę telefonami, obleśnymi liścikami i przysyła jej kwiaty.

Matt - agent panny O'Hurley proponuje wynajęcie prywatnego detektywa. I tu BAM! na scenę wchodzi bardzo męski i podniecający Quinn Doran.
Z początku uważa on Chantel za rozpieszczoną i złaknioną wszelkiej uwagi gwiazdkę kina, lecz z czasem zaczyna mu zależeć nie tylko na jej bezpieczeństwie, ale i na niej całej.

P.s. Niezły finał, spodziewałam się czegoś innego, ale i tak był niezły.

No i w końcu mam za sobą historię ostatniej z trojaczek O'Hurley.

Wciągająca :) Czyta się ją lekko i przyjemnie.

Wciągająca :) Czyta się ją lekko i przyjemnie.

• Nora Roberts
  • Harlequin