Potęga kobiety

Barbara Taylor Bradford Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka pod Różą literatura obyczajowa, romans
Power of a Woman
Ewa Partyga
Prószyński i S-ka
Power of a Woman
literatura obyczajowa, romans
Ewa Partyga
Biblioteczka pod Różą

Piękna wdowa Stephanie Jardine jest właścicielką amerykańską filii jubilerskiej.
Pokłada wielkie nadzieje w swojej dorastającej córce i z optymizmem patrzy w przyszłość, jest optymistką widzi świat przez różowe okulary.
Kiedy spotyka jej rodzinę tragedia musi dowieść bezgranicznej miłości walczy o zdrowie, szczęście i miłość.
Historia wspaniała, życiowa, a powieść ciepła,...

dość ciekawa książka, może nie oszałamia ,ale na nudne wieczorki w sam raz :)

Historia, do której scenariusz napisało samo życie. Piękna Stephanie Jardine od lat z powodzeniem kieruje amerykańską filią wielkiej spółki jubilerskiej. Z optymizmem patrzy w przyszłość, pokładając nadzieje w dorastającej córce. Kiedy jej rodzinę dotyka tragedia, Stephanie staje w obliczu najcięższej próby: musi dowieść nie tylko bezgranicznej miłości do córki, ale też...

opinia dostępna na www.krainaczytania.blox.pl

• Moja biblioteka
  • Powtórnie przeczytane
  • Prószyński i S-ka - seria: Biblioteczka pod Różą
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Potęga kobiety