Mały farmer

Okładka książki Mały farmer Laura Ingalls Wilder
Okładka książki Mały farmer
Laura Ingalls Wilder Wydawnictwo: Kris Cykl: Domek na Prerii (tom 5) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Domek na Prerii (tom 5)
Farmer Boy
Kris
1994-01-01
1994-01-01
Anna Duszyńska
dzieci młodzież dzieciństwo XIX wiek

To trzecia książka z tej serii, którą czytałam swoim dzieciom i na pewno nie ostatnia! Tym razem inna opowieść, inny bohater. Dzieci tylko pytają "czy tak było naprawdę?!" Sama nie mogłam się od niej oderwać.

Jedna z ulubionych ksiażek jak sie miało te 8-9 lat

Jedna z ulubionych ksiażek jak sie miało te 8-9 lat

• 2015
  • Proza
  • Własne
  • Przeczytane rok 2013
  • Literatura piękna
  • F 14

Dodaj cytat z książki Mały farmer