Dyskusje o książce Dziadek i Niedźwiadek

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@awita: Ja też się zakochałam - i w Kąkolu  i w stylu Zośki Papużanki do tego stopnia, że przygotowałam już sobie następną jej książkę (Kąkola kończę) wyszperaną w hałdach wstydu  Świat dla ciebie zrobiłem Świat dla ciebie zrobiłem. Nie wiem, czy nie zaprzyjaźnię się z Zośką na dłużej :)
2 lata temu
Czytamy w weekend
Ja staram się nie ograniczać terytorialnie 😉 tzn. jeśli jakaś książka mi nie podchodzi, nie zakładam, że inne, pisane przez autorów pochodzących z danego kraju również mi nie podejdą. Ja często nawet daję autorowi drugą szansę, czytając inną jego książkę (wyjątkiem jest chyba na razie A. Pilipiuk, chociaż mnie korci, żeby go jeszcze raz sprawdzić). To oczywiście kwestie...
2 lata temu
Lektury dla 9-latki
polecam: ostatnie piętro która to malala akademia pennyroyal (cała seria) dziennik śledztwa nancy parker dzieci z ulicy awanturników (cała seria wujku czemu kąpiesz się w spodniach? mateuszek (cała seria) dziennik cwaniaczka (cała seria) dziennik nikki (cała seria) magiczne drzewo (cała seria) czy wojna jest dla dziewczyn listy w butelce krwawy pierścień awantura o...
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (LISTOPAD 2019)
Biblioteka:  Stalker Stalker  Biegnij Biegnij  Coś do ocalenia Coś do ocalenia  Serce meduzy Serce meduzy
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20753
7 lata temu
Książki histotyczne dla 12-latki.
Może jeszcze to:  Słynne bitwy w historii Polski. Od Cedyni 972 do Arnhem 1944. Słynne bitwy w historii Polski. Od Cedyni 972 do Arnhem 1944.  Dzieje Wojska Polskiego Dzieje Wojska Polskiego
9 lata temu