Okładka książki Inteligencja ekologiczna. Jak wiedza o ukrytych oddziaływaniach tego, co kupujemy, może wszystko zmienić Daniel Goleman
Daniel Goleman Wydawnictwo: Rebis poradniki
poradniki
Ecological Intelligence
Rebis
2009-01-01
2009-01-01
978-83-7510-375-5
Andrzej Jankowski
ekologia marketing ekologiczny świadomość ekologiczna

Książka ta jest bardzo ciekawa z punktu widzenia biznesu, zarządzania i ekonomii. Jeżeli szukacie rad jak żyć bardziej ekologicznie polecam wybrać inną książkę.

Spodziewałam sie znaleźć w tej książce wiedzę, jak być bardziej proekologicznym, jednak autor udowodnił mi tylko, że jestem małym żuczkiem, który niewiele może. Jeszcze pierwsza połowa książki przekazuje faktycznie informacje, które dają do myślenia (i niestety nie jest to myślenie optymistyczne),jednak im bliżej do końca, tym trudniej było mi przebić sie przez to, co pisze Goleman. Przypomina to bowiem korporacyjny raport, a nie książkę skierowaną do indywidualnego czytelnika. I faktycznie, autor się powtarza, wielokrotnie pisząc jedno i to samo, tylko innymi słowami i podając kolejne przykłady.

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którym nie jest obojętne ile śmieci produkują, skąd pochodzą ich ciuchy, sprzęty gospodarstwa domowego itp. Dla tych, którzy chcą być świadomi.

sprzedam, używana, 15 zł

sprzedam, używana, 15 zł

Dobra książka, ale za bardzo szczegółowa. Autor wielokrotnie się powtarza. To samo mógłby zawrzeć w 100 stronach, niekoniecznie w 220 ;)

• Popularnonaukowe
  • 2010