Motylem będę czyli wszystko o odchudzaniu

Monika Stołyhwo-Gofron Wydawnictwo: G+J zdrowie, medycyna
978-83-61299-56-1
G+J
odchudzanie zdrowie otyłość
zdrowie, medycyna
978-83-61299-56-1
odchudzanie zdrowie otyłość

Bardzo dobra książka. Pomaga w zmianie nawyków żywieniowych. Obala mity na temat odchudzania.

Temat odchudzania i zdrowego odżywiania zawsze mnie ciekawił i pociągał. Stąd moje zaciekawienie tytułem, na który trafiłam już rok temu. Teraz jednak przypadkiem znów wpadł w moje ręce i postanowiłam, że czas, aby zagościł na mojej półce.
To książka dla każdego, kto chce zdrowo żyć! zdrowo się odżywiać! zdrowo funkcjonować! przyjmować witaminy nie w tabletkach, ale w...

Kupiłam ją mimo braku nadwagi z zamiarem nauczenia się czegoś o zdrowym odżywianiu.

• Zdrowie
  • Kulinarnie
  • Kucharskie
  • Dietetyka ogólna
  • KUCHNIA- PRZEPISY- DIETA
  • Dietetyka
  • Zaburzenia odżywiania

Dodaj cytat z książki Motylem będę czyli wszystko o odchudzaniu