Śmierć Hitlera

Prószyński i S-ka
1998-01-01
1998-01-01
Wiesław Horabik
Adolf Hitler niemcy hitleryzm politycy biografie

Okładka książki Andromeda 3 David Langford, Fritz Leiber, Larry Niven, Christopher Priest, David Redd, Darrell Schweitzer, Thomas Alan Shippey, Ian Watson, Peter Watson, William F. Wu
Ocena 0,0
Andromeda 3 David Langford, Fri...

więcej Więcej

książka obrazowo przedstawia kilka możliwości samobójstwa Hitlera i jego świty, lecz nie daje nam 100% odpowiedzi. Jedna z wielu książek dla ciekawskich tematu.

Książka dzięki której w łatwy sposób można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z okresu życia Hitlera.

• Historia
  • III Rzesza