Dom żywych trupów

8371620446
Jan Jackowicz
Krąg Ciemności
krąg ciemności woodo magia horror czary trup cmentarz zombie

Książka na deszczowe wieczory, kiedy za oknem szaleje wiatr, a w szybę co chwila łomocze gałąź... ale... czy to aby napewno tylko gałąź? Zaraz spojrzysz w okno, a tam Lucinda będzie wytrzeszczać na Ciebie gałki oczne! :)

Książka z dzieciństwa, która przyprawiła mnie o dreszcze i koszmary, to znaczy, że była dobra w swoim gatunku jak na horror dla dzieci :)

super książka .Jest typem przygodowego horroru :)

Była to pierwsza książka w moim dzieciństwie o takiej nieco strasznej tematyce. Mimo tego że nie była długa zapamiętałam ją doskonale. Jako dziecko strasznie bałam się zombie także więc zdziwiło mnie ukazanie tych "umarłych" istot w inny sposób niż w typowych horrorach.

z dziecinnych lat

Książka bardzo wciągająca i przerażająca. Jest może dość przewidywalna i nie nadaje się dla osób "doświadczonych" w tej tematyce, ale polecam, idealna dla zabicia czasu.

Będąc w podstawówce z zapartym tchem czytywałam opowieści Blacka. Teraz, kiedy jestem w liceum i niedawno przeczytałam jedną książkę z tej serii, wydała mi się śmieszna. Jestem już starsza i inaczej patrzę na duchy czy potwory. Wolę ambitniejszą literaturę.

Jednak jedną książkę z tej serii wspominam do tej pory i do dziś mi się podoba. Jest to właśnie "Dom żywych...

Dyskusje

• Z dzieciństwa
  • Z biblioteki
  • Horror
  • Fantastyka
  • J. R. Black
  • Czytane wielokrotnie

Dodaj cytat z książki Dom żywych trupów