Radość życia. O sztuce miłości i akceptacji

Leo Buscaglia Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Living, loving & learning
Ewa Wojtych
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
psychologia rozwój osobisty miłość samoakceptacja stosunki interpersonalne psychologia
Living, loving & learning
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ewa Wojtych

Nie dałam rady do końca... Trudno mi było się nad nią całkowicie skupić.

Książka z mądrym i pozytywnym przesłaniem - prawdziwie cieszyć się życiem naprawdę warto.
(12/2018)

Miłość, miłość, miłość. Naszym życiem powinna sterować miłość do innych i akceptacja siebie.

Podczas czytania niezmiennie miałam uśmiech na twarzy :) Powinna być to obowiązkowa lektura szkolna.

Tę książkę powinnam ocenić, zanim w ogóle wzięłam się za czytanie. Przeczytaj, jest świetna, Buscaglia to geniusz!!! Geniusz? No tak, musi być wyjątkowy i świrnięty, bo kto przy zdrowych zmysłach wykłada przedmiot o dumnej nazwie MIŁOŚĆ. Do jakiego nudziarza studenci walą drzwiami i oknami, ustawiają się w kolejki, czyhają na korytarzach?

Jeszcze tylko zerknęłam – ciągle...

Książka natchnęła mnie do pozytywnego myślenia bardzo, bardzo! :)

Książkę czyta się bardzo przyjemnie,jednak autor nieco się powtarzał.Całość mogę określić jako dawkę optymizmu,radości ,miłości, podanej w przystępny i ciekawy sposób.

Czytając książkę miałam wrażenie, że autor dzieli się ze mną tym co najlepsze, że zależy mu na moim rozwoju. Dzięki niej zrozumiałam na czym polega sens życia! Książka składa się z 13 rozdziałów będących inspiracją dla wszystkich, którzy są otwarci na to co przyniesie los.

Książkę czyta się lekko i przyjemnie, ale ja akurat nie znalazłam w niej odnośników do uzyskania radości życia.

• Biblioteka czytelnia R
  • Biblioterapia