Wyjście

Jack L. Chalker Wydawnictwo: Rebis Cykl: Świat Studni (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Exiles at the Well of Souls
fantastyka, fantasy, science fiction
8371200242
Michał Rusiński
science fiction Świat Studnia

Awanturnicza space opera z komunizmem w tle. Komputer generujący materię z energii i kosmiczny sukinkot, który chce go wykorzystać do stworzenia swojej niewolniczej utopii.

Nacisk, jak to w space operach, położony na akcje i bohaterów - dlatego książka to one shot, do zapomnienia po pięciu minutach.

Czytałem ją dawno, ale dotąd ją pamiętam. Pamiętam z jaką zachłannością ją czytałem i teraz przeczytam ją jeszcze raz. Cały cykl "Studni" jest doskonały.

• Fantastyka
  • 3. Hmm...