Wyjście

Okładka książki Wyjście
Jack L. Chalker Wydawnictwo: Rebis Cykl: Świat Studni (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
8371200242
Michał Rusiński
science fiction Świat Studnia

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Awanturnicza space opera z komunizmem w tle. Komputer generujący materię z energii i kosmiczny sukinkot, który chce go wykorzystać do stworzenia swojej niewolniczej utopii.

Nacisk, jak to w space operach, położony na akcje i bohaterów - dlatego książka to one shot, do zapomnienia po pięciu minutach.

Czytałem ją dawno, ale dotąd ją pamiętam. Pamiętam z jaką zachłannością ją czytałem i teraz przeczytam ją jeszcze raz. Cały cykl "Studni" jest doskonały.

• Fantastyka
  • Literatura Fantastyczna