Romeo zjawi się potem

Okładka książki Romeo zjawi się potem
Marta Fox Wydawnictwo: Siedmioróg Cykl: Pierwsza miłość (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
dorastanie pierwsza miłość

Dzisiaj we wspomnieniach na facebooku pojawił mi się cytat, który uwielbiam:
"- Jestem.
- Jutro też będziesz?
- I jutro, i pojutrze, i zawsze.
- Zawsze to bardzo długo.
- Będę bardzo długo."
I dotarło do mnie, że przecież ja to przeczytałam w jakiejś książce. Poszukałam i znalazłam, co to była za książka. Niestety niewiele już z niej pamiętam, dlatego nie ocenię.

Dzisiaj we wspomnieniach na facebooku pojawił mi się cytat, który uwielbiam:
"- Jestem.
- Jutro też będziesz?
- I jutro, i pojutrze, i zawsze.
- Zawsze to bardzo długo.
- Będę bardzo długo."

Książka o pięknej, nastoletniej wręcz bajkowej miłości. Gdzie wszystko wiadomo od pierwszego spojrzenia. Pani Fox napisała krótką, przewidywaną i bardzo łatwą w odbiorze opowiastkę, która na chwilę oderwała mnie od rzeczywistości i za to książka otrzymuje ode mnie tak wysoką ocenę.
Książka powinna zainteresować każdą młodą dziewczynę, która szuka w swoim życiu Romea lub poprostu chce miło spędzić 15 min i oderwać się na chwilę od rzeczywistości. :)

Nie zachwyciła mnie w ogóle. Wiedziałam, że będzie to prosta opowiastka o nastoletniej miłości, której zakończenie da się jak najbardziej przewidzieć. Jest strasznie tandetna i przereklamowana. Miłość taka jak Romana i Justyny istnieje tylko w bajkach i w głowach zagubionych nastolatek wierzących w księcia z bajki, który obudzi je ze snu.

To była pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam i od razu widziałam, że chcę czytać Panią Martę. Jako nastolatka byłam zachwycona, że tak można rozumieć młodzież. Dziś jako dorosła wiem, że też będę fanką książek ... Jest to krótkie opowiadanie o miłości, ale jakże przejmujące i zachowujące się w pamięci na dłużej

Tę książkę przeczytałam jako pierwszą z książek Marty Fox i podobała mi się z nich najbardziej.Jednak czegoś mi w niej brakowało..

trudno to nazwać książkom bo zanim się cokolwiek zaczyna już się kończy-raczej takie krótkie opowiadania z elementem romantyzmu:)
szału nie ma:/

szału nie ma:/

Piekna opowiesc o mlodej dziewczynie, ktora wie co jest w zyciu wazne i o to walczy. Fajnie sie czyta o mlodych ktorzy wyznaja jeszcze jakies wartosci.

Lekka książeczka o pierwszej miłości.
Poruszono w niej tekst Szekspira.
Romeo - Roman
Juli - Justyna
Bohaterowie grający te postacie sami poczuli na skórze taką samą miłość.
I to między sobą.
Tak miłość jak z bajki.
Spodobała mi się ~Paulina

Lekka książeczka o pierwszej miłości.
Poruszono w niej tekst Szekspira.
Romeo - Roman
Juli - Justyna
Bohaterowie grający te postacie sami poczuli na skórze taką samą miłość.
I to między sobą.
Tak miłość jak z bajki.
Spodobała mi się ~Paulina

Czytałam tą książkę wiele razy. Lubiłam ją bardzo

Czytałam tą książkę wiele razy. Lubiłam ją bardzo

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj cytat z książki Romeo zjawi się potem