Zaufać

2010-01-01
2010-01-01
978-83-61194-99-6
Beletrystyka kultura literatura

Cuuuuudowna książka! Niestety jest bardzo krótka ale wyjątkowo wciągająca. Z miejsca polubiłam główną bohaterkę - Kasię. Historia o niej i o jej przyjaciołach jest wyjątkowa. Każdy powinien przeczytać te opowieść. Została napisana bardzo przyjemnym do czytania językiem.

Niby książka fajna ale jednak lekko beznadziejna. Plus dla Jacka za to,że grał utworu SDM'u. Chociaż w pewnym momencie miałam już przerwać czytanie tej książki. Nie podobał mi się styl w jakim była napisana. "Grzesiu zrobił to ...." " Jacuś zrobił to...." ... Nooo...takie troche beznadziejne jak dla mnie, oczywiście nie obrażając autorki.
Ogólnie książka średnia.

Ogólnie książka średnia.

Książka ma przesłanie i porusza trudną tematykę dorastania w koszmarnym środowisku, co jest plusem. Autorka najzwyczajniej w świecie nie umie pisać. Jak powiedziałam wcześniej, jest wiele dużo lepiej napisanych książek sięgających po tę problematykę. I czy nie powinno to być jakiegoś znaku na okładce, że „Zaufać” serwuje nachalną katolicką propagandę?

Niewielkich rozmiarów książeczka,dająca dwie godziny wspaniałego obcowania z wiarą w Boga.Cytaty z Biblii pokazują jak duże znaczenie w życiu bohaterów ma zaufanie i obecność Boga...

Chcialabym wierzyc tak jak oni. Po prostu byc takim czlowiekiem...

Chcialabym wierzyc tak jak oni. Po prostu byc takim czlowiekiem...

Na półkach: , , , , , , ,

Cudowna książka. Przeczytałam bardzo szybko ponieważ losy Kasi i jej przyjaciół mnie wciągnęły. Jedna z moich ulubionych książek, Naprawdę wspaniała i poleam ją absolutnr każdemu bo warto ją przeczytać.

czytałam ją niczym obowiązkową lekturę,bez jakiejkolwiek przyjemności, a skończyłam tylko dlatego, że nie zwykłam zostawiać książek nieprzeczytanych.Ale książka sama w sobie nie zrobiła na mnie wrażenia, nic specjalnego.

Lekka do czytania :)

Lekka do czytania :)

Szybka, lekka, przyjemna lektura. Idealna do krótkiej podróży pociągiem. Bez większych zwrotów akcji, ciekawa perspektywa.

• Na zawsze pozostanie w mym sercu <3
  • Przeczytane - 2014 r.