Bezpieczny sport

2000-01-01
2000-01-01
Ewa T. Szyler
Indonezja Celebes Sulawesi podróże etnologia etnografia antropologia

Tym razem chyba coś przeoczyłem, bo nie wiem do czego nawiązuje tytuł książki. Mam wrażenie, że tym razem podróż na Indonezję nie dostarczyła autorowi tak znamienitych doświadczeń jak w przypadku podróży do Afryki, albo pióro nie tak ostre. Choć są momenty, jak choćby przesiadka na lotnisku moskiewskim, gdzie ostrość widzenia i ostrość pióra jest najwyższych lotów. "Niewinny antropolog" podobał mi się zdecydowanie bardziej. Ale i "Bezpieczny sport" mogę śmiało polecić, szczególnie osobom zainteresowanym Indonezją.

Dobra książka podróżnicza. Napisana z humorem.

Dobra książka podróżnicza. Napisana z humorem.

Autor tym razem wyrusza do Indonezji. I tu Jego odnajdywanie się w innym świecie przynosi sporo zabawnych sytuacji i wesołości. A to tylko początek, bo antropolog zaprasza tubylców do swojego eurpoejskiego mieszkania.

Dodaj cytat z książki Bezpieczny sport