Eternal Kiss of Darkness

Okładka książki Eternal Kiss of Darkness Jeaniene Frost
Okładka książki Eternal Kiss of Darkness
Jeaniene Frost Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Nocna Łowczyni (tom 5.2) fantasy, science fiction
Nocna Łowczyni (tom 5.2)
HarperCollins
2010-07-01
2010-07-01
night huntress

Książka niesamowita widzimy z innej strony Mencheres jego dylematy i rozterki, a tyle mocy ale nie widzi już sensu życia. Zmienia się to kiedy poznaje Kire, która będąc jeszcze człowiekiem próbuje uratować Mencheres gdy ten chce w dziwny sposób popełnić samobójstwo.

Kolejna historia, która wydarzyła się pomiędzy częścią czwartą i piątą serii o Nocnej Łowczyni. Tym razem w sieci miłości wpadł Mencheres, ale okupione to będzie dużą dawką cierpienia i krwi. Jeden z najstarszych wampirów w tej historii spotkał swój mrok - Kirę.
Polecam

Polecam

Powieść o losach pobocznych bohaterów z serii "Nocna Łowczyni". Historia osadzona w świecie wampirów i innych istot nadprzyrodzonych. Zdecydowanie bardzo fajna fabuła, dobrze wykreowani bohaterowie oraz ciekawe wątki. Ogólnie polecam. Dużym plusem są dorosłe postacie i brak akcji w stylu "dzieci ratują świat. Miłego czytania :)

Mencheres. Przyznaję ,że po wampirze z życiorysem tysiącleci oczekiwałam większych fajerwerków . Choćby w scenach sexu , gdzie na Bonesa mozna było zawsze liczyć( choćby policja po 20 min krzyków Cat :P).Tu nie powiem podjazd pod sufit , też ciekawe .No , ale od niego spodziewałabym sie co najmniej wybuchów wulkanów i tsunami :P. Ogólnie książka niezła. Tyle,ze jakoś nie opuszcza mnie wrażenie że autorka robiąc zapowiedzi jego postaci w innych książkach ,przeliczyła się z własna pomysłowością kreślenia wizerunku .Moze był to jej gorszy moment tak samo jak przy Spadzie (ale to tylko moje odczucia pewnie :-)

Eretnal Kiss of Darknes opowiada o moim ukochanym Mencheresie. Po odzyskaniu wolności starożytny wampir zamiast zacząć cieszyć się w końcu życiem, pogrąża się w sobie i o mało nie popełnia śmiertelnego błędu. Na szczęście już na początku książki pojawia się ona - piękna pani detektyw - Kira. Jednym uczynkiem Kira zostaje wciągnięta w nadprzyrodzony świat zupełnie inny niż ten, w którym dotychczas egzystowała. Jej początkowe przerażenie zmienia się w fascynację, która może doprowadzić oboje prosto w objęcia śmierci.
Jestem oczarowana i szczęśliwa, że w końcu Mencheres dostał tyle uwagi na ile zasługuje. Jego historia zostaje dokładnie wyjaśniona, a my poznajemy nowe oblicze srogiego wampira, które jest szalenie zabawne i ujmujące. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów Cat&Bones i spółki.

“Wieczny pocałunek ciemności” to książka oparta na serii “Mroczna łowczyni”, a zarazem jest drugą częścią równoległej serii „Świata mrocznych łowców”. Aby zrozumie całkowicie obie serie – żadna nie może zostać pominięta.
Eretnal Kiss of Darknes opowiada historie starożytnego wampira, który stracił sens swojej egzystencji. Nie potrafi do końca się pozbierać po morderstwie swojej żony. Czuje się znudzony, a brak nachodzących go wizji popycha Mencheresa do wystawienia się na śmierć. Jednakże zostaje w pewien sposób uratowany przez młodą panią detektyw, która pojawiła się w nieodpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie wybawiając od śmierci starożytną istotę, której zostanie więźniem. Mencheres jednak zostanie oczarowany młodą Kirą, co potęguje jeszcze bardziej to iż nie może jej wymazać pamięci swoją mocą. Wszystko to będzie mieć okropne skutki dla nich obojga. Przez nieuwagę starożytny wampir będzie zmuszony zabić Panią detektyw. Czy zdobędzie się na to?
Książka utrzymana w cudownym tonie autorstwa pani Frost. Jak zwykle nie można się zawieść. Czyta się miło, przyjemnie, szybko. Nie można się wprost oderwać.

Świetna historia. Doskonałe uzupełnienie oryginalnej serii Nona Łowczyni.

Świetna historia. Doskonałe uzupełnienie oryginalnej serii Nona Łowczyni.

Bardzo fajna. Czytało się szybko. Główni bohaterowie ciekawi, spotkanie z bohaterami świata Nocnej Łowczyni bardzo udane.
Jak zawsze niezawodny Vlad, Bones i Cat :)

Jak zawsze niezawodny Vlad, Bones i Cat :)

Całą noc czytałam tak wciągnęła... nie mogłam sie oderwać, nawet senność nie chciała przerywać tej wspaniałej książki!

Mencheres dziadku ty ty :D Dopadła miłość i Ciebie... Zdecydowanie poczytałabym ich dalsze losy!!

• Paranormal romance

Dodaj cytat z książki Eternal Kiss of Darkness