Ludzie Klony. Kopiowanie życia

klonowanie nauka ekperyment

więcej Więcej

1958
1944

Owca Dolly była szokiem dla świata zwykłych ludzi. Czy można iść dalej ? Podejmować kolejne próby ? Myślę, że nie. Nie bawmy się w Boga, bo to wszystko będzie miało tragiczny koniec. Takie jest moje zdanie.

Pokrótce, bo temat jest naprawdę szeroki i podziwiam panią Dorotę za opisanie go w tak bogaty sposób, na takiej ilości kartek. Opisywanie prób klonowania czy „upublicznianie” sklonowanych zwierząt to kropla w morzu klonowania.

W książce czasami śmieszyły a czasami wkurzały różne insynuacje apropo metod kopiowania i in vitro. Zaczynając od tego drugiego, bardzo denerwuje...

• Lit.faktu
  • Do kupienia