Prowincjałki

Blaise Pascal Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Wielkie dzieła filozoficzne filozofia, etyka
Les provinciales
filozofia, etyka
Tadeusz Boy-Żeleński
Wielkie dzieła filozoficzne
listy krytyka filozofia

Okładka książki Wypisy z ksiąg filozoficznych. O miłości, o nienawiści Piotr Abelard, Arystoteles, Francis Bacon, Maurice Blondel, Martin Buber, Ferdinand Ebner, Henryk Elzenberg, Empedokles, Johann Gottlieb Fichte, Erich Fromm, Tadeusz Gadacz, Romano Guardini, Thomas Hobbes, David Hume, Jan Paweł II, Kartezjusz, Søren Aabye Kierkegaard, Wilhelm Gottfried Leibniz, Emmanuel Levinas, Gabriel Marcel, Jean-Luc Marion, Friedrich Nietzsche, Maurice Nédoncelle, José Ortega y Gasset, Blaise Pascal, Josef Pieper, Platon, Plotyn, Franz Rosenzweig, Max Scheler, Lucius Annaeus Seneca (Seneka), Adam Smith, Wisława Szymborska, Pierre Teilhard de Chardin, Tomasz z Akwinu, Marek Tulliusz Cyceron, Voltaire, Simone Weil, François de La Rochefoucauld, Baruch de Spinoza, Dietrich von Hildebrand, Św. Augustyn
7,0
Wypisy z ksiąg... Piotr Abelard, Arys...