Beata M. Romańska Wydawnictwo: Novus Orbis kryminał, sensacja, thriller
Novus Orbis
kryminał, sensacja, thriller
83-85560-92-0
Pradawna klątwa

Nawet nie chce mi się tego komentować.

Rodzina, miłość, tajemnica, historia, wizje, strach. Wszystko to znajdziecie czytając Pradawną Klątwę. Książka napisana prostym stylem, fajnie czyta się i czeka na wyjaśnienie zagadek. Kto wygra dobro czy zło? Czy miłość pokona wszystko?? Tego nie zdradzę.

Niestety troszkę się wlecze :)

Dom z przeszłością, duchami, zjawami i niewyjaśnionymi historiami, dodatkowo powiązania z klątwami - idealne opowieści na wieczorne spotkania przy ognisku. Jednak ktoś chciałby naprawdę mieszkać w nawiedzonym dworku? Być nawiedzanym podczas snu i na jawie?

To właśnie spotyka Elżbietę, główną bohaterkę książki po przeprowadzce do nowego domku. Rozpoczyna się od koszmarów...

Fajne

Chcę więcej takich książek! Po polsku!

Dawno nie czytałam tak irytującej, źle napisanej książki. Miała trzymać w napięciu, zamiast tego nudziła. Zamysł historii mógłby być ciekawy, wykonanie zupełnie nietrafione. Ta książka jest po prostu słaba.

• 2018
  • Domowa biblioteczka 🛋
  • Fantasy
  • Kryminał PL
  • Do oddania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pradawna klątwa