E- mail z buziakiem

literatura dziecięca
978-83-60333-26-6
Anna Wziątek
młodzieżowe

Momentami denne i naciągane romansidło dla młodych pseudo nastolatek... Przydatne, jeśli chcesz się odmóżdżyć w chłodny wieczór.

Poczytałam o niej trochę na jakimś blogu i nie da się ukryć zainteresowała mnie.
Chodziła za mną i cieszę się, że zdecydowałam się ją wypożyczyć.
Niby klasyczne romansidło dla młodzieży, ale sprawi , że choć na chwile wyrwiesz się z realistycznego świata :)

Po raz kolejny sięgnęłam po literaturę dla młodszych czytelników. Tym razem poznałam historię Elli i jej kumpeli. Główna bohaterka w ramach szkolnego projektu, prowadzi korespondencję e-mailową z obcym chłopakiem z angielskiej szkoły partnerskiej. Nie biorąc całej sprawy na poważnie, opowiada mu głupoty, wysyła zdjęcie swojej psiapsióły, wciskając mu kit, że to ona we...

Więcej recenzji : http://bookada.blogspot.com

Tytuł : E-mail z buziakiem – A nie mówiłam !
Autor : Thomas Brinx, Anja Kömmerling
Wydawnictwo : Adamus
Ilość stron : 169
Ocena : 5/10
Status : moja (kupiona za 4.99 w Biedronce)

Aż wstyd się przyznać ale książkę kupiłam bo nie było nic innego. Okładka odstrasza, opis jest taki sobie ale wierzcie mi, była najnormalniejszą...

Książka trafiła do mnie niespodziewanie. Zobaczyłam ją w bibliotece i pomyślałam ,,Co to takiego?". Odwróciłam, przeczytałam streszczenie o czym ona jest i stwierdziłam BIORĘ!
Okładką ona nie powala... jest ona stworzona w dość dziecinny sposób, nie spodobała mi się, ale postanowiłam nie oceniać po okładce, tylko po samej treści.
Opowiadanie bardzo ciekawe, pełne humoru i...

Widzę, że wielu osobom średnio podobała się książka, ale na pewno nie mnie. Lekka powieść, idealna po ciężkim dniu.

Zupełnie nie dla mnie. Przewidywalna i zbyt rózowa, brak rzeczywistosci.

Jedna z fajniejszych książek z tej serii. Całość owiana tajemnicą, czyta się szybko i przyjemnie, choć nie jest to nadzwyczajnie ambitna literatura.

Uwielbiam

bardzo fajna książka, przyjemnie mi się ją czytało chociaż uważam że początek i środek książki, był o wiele lepszy od końca. trochę się zawiodłam, ale mimo wszystko, polecam ją każdej nastolatce :)

Dyskusje

• Młodzieżowe
  • 2011
  • Biblioteka
  • Z biblioteki
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki E- mail z buziakiem