Technomagia i smoki

fantastyka science fiction
fantastyka, fantasy, science fiction
83-7337-183-4
fantastyka science fiction

Kilka razy mocno pragnąłem odłożyć ją na półkę, ale dobrnąłem do końca. Trochę ciekawy świat, trochę nudny bohater, trochę sztampy, trochę banału... Są ciekawe i pomysłowe smaczki, lecz ogólnie jest przeciętnie.

Zabawna, przyjemnie czytająca się książka. Może nie oryginalny ale całkiem pomysłowy świat, łączący technikę z magią. Dobrze nakreślone postacie, wartka przygodowa akcja, więc wszystko co potrzebne dobrej rozrywce.
Bo akurat ta książka chyba miała być i jest po prostu dobrą rozrywka.
Polecam, zwłaszcza miłośnikom twórców z kręgu Pankiejewej czy Gromyko.

Bez oceny, bo nie doczytałam. Naprawdę chciałam być zainteresowana, ale ta książka jest tak przeraźliwie nudna, że nie dałam jej rady... Autor opisuje wszystkie ruchy bohatera i jego otoczenie w najdrobniejszych szczegółach. Jakbym czytała instrukcję obsługi, a nie powieść.

Jedna z najlepiej napisanych książek w konwencji humorystycznego fantasy.

Przyznam się od razu, że tytuł rozłożył mnie na łopatki. Musiałam sprawdzić, czy to nawiedzony pean na cześć World of Warcraft, czy też wizjonerska opowieść o wysoko rozwiniętej cywilizacji wykorzystującej magię. Prawdziwa gratka dla nawiedzonej fanki technomagii i smoków :PNasz bohater a jednocześnie narrator pierwszoosobowy w wyniku eskperymentu, zostaje przymusowo...

Dyskusje

• Fantastyka
  • 2018
  • Książki
  • Przeczytane dawno
  • Zapamiętane
  • Domowa biblioteczka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Technomagia i smoki