Wywrotowcy? Komunistyczna Partia USA we wczesnym okresie zimnej wojny 1945-1954

komunizm McCarthy USA zimna wojna
historia
83-88542-52-4
komunizm McCarthy USA zimna wojna

Czerwony sztandar nad Białym Domem!
Tak będzie pewnego pięknego dnia. Komuniści już nad tym pracują. Wieloletnia agitacja nie przyniosła, jak dotąd rezultatów, partia nie uzyskała poparcia mas pracujących miast i wsi. Partia działa i wciąż jest na marginesie, bo durne masy pracujące popierają partie kapitalistów.

• 3) Myśl polityczna: Socjalizm, komunizm
  • Komunizm