Supernatural: John Winchester's Journal

Alex Irvine Wydawnictwo: HarperEntertainment fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
978-0061706622
john winchester journal dziennik supernatural

Tylko dla fanów serialu i to też tych z dużym samozaparciem.

Rozumiem użycie różnych fontów, żeby wystylizować książkę na rzeczywisty dziennik, ale, na litość, można było użyć bardziej czytelnych :(

Książka tylko dla fanów Supernatural. Ale w sumie czego innego można by się spodziewać do książki, która została napisana jako uzupełnienie serialu i właśnie tak powinno się ją traktować.
John Winchester to jeden z bohaterów Supernatural. Prowadził on dziennik, w którym m.in. opisywał spotkane przez siebie potwory i to jak można je rozpoznać i zabić. Dziennik, który...

Tylko dla fanów serialu ^^

Książka jest dosyć ciekawa, jak jest się maniakiem serialu, ale w innym przypadku... ja mam to szczęście wręcz ubóstwiać Supernatural i książka bardzo mi się podobała: bardzo miłe uzupełnienie informacji po zakończeniu oglądania wszystkich sezonów.

Bywała nudna.
Nic szczególnego. Taka dodatkowa próba zarobienia na popularności serialu.

• Chcę w prezencie
  • Przeczytane 2017