Dom upiorów

Okładka książki Dom upiorów
Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 18) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Saga o Ludziach Lodu (tom 18)
Bak fasaden
Ringier Axel Springer Polska
2007-01-01
1993-01-01
Anna Marciniakówna
Ludzie Lodu Tengel zło miłość

więcej Więcej

2068 ocen

Tak lubię jak się dzieje coś, jest akcja i sensacja, przygoda i reakcja, losy rodziny a szczególnie kobiet idą dalej, ja też biorę kolejny tom.

Jak mi się ten tom podobał! Jestem zachwycona. Czułam się jakbym czytała dobry kryminał, a na dodatek historia i tajemniczość Ludzi Lodu, coś cudownego. A nawet powiem, że nie spodziewałam takiego rozwiązania sprawy. Wątek miłosny, pomimo że może dosyć pospolity bardzo mi się podobał. Bardzo kibicowałam Elisabet i nie ukrywam, że bardzo lubię tą postać. Naprawdę bardzo...

ym razem akcja kręci się wokół Elisabet Paladin z Ludzi Lodu, która wysłana jest na pensję do niejakiej Karin, aby otoczyć owładniętą szaleństwem kobietę opiekę. W podróż zabiera ją Vemund Tark, pragnąc przy okazji uczynić z niej swą szwagierkę. Ale jak wiadomo kobiety w SoLL łatwo nie dają się podporządkować, zwłaszcza jak murem za nimi stoją posiadający moce szatańskie,...

Na półkach: , , , , ,

Książki Margit Sandemo pochłaniałam jako nastolatka ❤ już wtedy zakochałam się w nich bez pamięci, teraz dzięki Storytel przypominam sobie na nowo losy Ludzi Lodu - Tengela Dobrego, Silie, Sol, Vilemo I wielu innych. Bywają lepsze i gorsze części, ale tą Sagę kocha się, albo nienawidzi. Ja zdecydowanie kocham miłością absolutną i cieszę się, że mogę ją teraz przesłuchać...

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że prawie wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.

Jedna z moich ulubionych części. Uwielbiam Elisabeth i Vemunda, choć jego mania śmierci jest dość naciągana. Wątek tajemnicy świetny!

Ostatni tom, który z tej serii przeczytałam, dalek już nie mogłam. Ocena średnia z osiemnastu, bo trudno w tej chwili każdy dokładnie ocenić, choć były lepsze i gorsze.

Warte przeczytania!

Po prostu Margit Sandemo. Czyta się przyjemnie i to najważniejsze :)

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

4 015
  • Saga o Ludziach Lodu