Kup teraz - 10 ofert w cenie od 29.29 zł do 41.97 zł

Księga mediów

Allan Kardec Wydawnictwo: Dom Wydawniczo-Księgarski „KOS” ezoteryka, senniki, horoskopy
Le Livre des Médiums
ezoteryka, senniki, horoskopy
83-89375-06-0
Przemysław Grzybowski
spirytyzm duchy życie po śmierci

Długa i ciężka w odbiorze, ale ciekawa. Na pewno trzeba ją czytać w spokoju i skupieniu.

Druga część "biblii" spirytystów. Niezwykle interesująca pozycja, która dotyczy - nazwijmy to - kwestii praktycznej spirytyzmu, szczególnie po stronie tzw. mediów. Brak w tym szarlataństwa, grozy czy śmieszności.

Księga Mediów to jedna z podstaw filozofii spirytystycznej. Klasyk

Dla zainteresowanych na pewno książka jest podstawą do poznania świata duchów i kontaktu z nimi.Dla laików dobra książka do zdania sobie sprawy że jeśli wierzymy w duszę nie to sposób nie wierzyć w duchy :)
Na pewno ubogaca wiedzę :)

• Chcę w prezencie
  • Duchy.
  • Świat zza kulis/teorie spiskowe
  • Ezoteryka - Chce przeczytać
  • Psychologia/filozofia

Dodaj cytat z książki Księga mediów