Tajemnice Bangkoku

John Burdett Wydawnictwo: Albatros Cykl: Sonchai Jitpleecheep (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Bangkok Haunts
Piotr Jankowski
Albatros
Bangkok Sonchai zabójstwo
Bangkok Haunts
Sonchai Jitpleecheep (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Piotr Jankowski
Bangkok Sonchai zabójstwo

nie mój styl. buddyzm i te sprawy.... ciężko się czyta. a myślałam że to coś fajnego. morderstwo i te sprawy...

Świetna trzymająca w napięciu książka,jeśli ktos lubi takie klimaty,mocne opisy ukazujące miejsca zbrodni

W Bangkoku nic nie jest tym, czym sie wydaje - nawet morderstwa ...
Ksiazka sprawila na mnie niesamowite wrazenie, bo pierwszy raz spotkalam sie z takim stylem pisania.
Autor jest prawnikiem z wyksztalcenia, ale z zamilowania zostal rowniez pisarzem i stworzyl nowy typ bohatera.

Sonchai to oficer Krolewskiej Policji Tajskiej, ktora jest chyba najbardziej skorumpowana...

To moja pierwsza książka tego autora, nie czytałem wcześniejszych przygód detektywa. Tutaj ciekawy, bogaty język, świat pełen szczegółów, warty przemyślenia. Bangkok pełen życia ale tez i zbrodni, seksu i zupełnie innych wartości. Moim zdaniem zupełny brak zrozumienia dla wartości chrześcijańskich. Intrygi ciekawa, policyjna praca w świecie pełnym korupcji. Warto przeczytać.

Nie polecam, ciężko się czyta ogólnie przyjmując przeczytałam 3/4 tej ksiązki i jakoś mnie nie pochłoneła.

Nie polecam, cięzko sie czyta.

Lepiej nie wracać...

1903

Doskonała, jak i dwie poprzednie (Bangkok 8 oraz Tatuaż) pozycja o kolejnych kryminalnych perypetiach detektywa Tajskiej Policji, gdzie pikantna rozwiązłość przeplata się z czystością buddyzmu. Dużo seksu :) Jak to w Tajlandii jest on wszędzie widoczny i cześć akcji rozgrywa się w burdelach, zabawne przy tym są duchowe rozterki bohatera. Dobrze i lekko się czyta.

• Dobre
  • Wcześniej lub później