Neurony zbrodni

Lucyna Penciak Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Fantazja, Przygoda, Rozrywka fantastyka, fantasy, science fiction
Krajowa Agencja Wydawnicza
Penciak Neurony zbrodni utopia groteska
fantastyka, fantasy, science fiction
Fantazja, Przygoda, Rozrywka
Penciak Neurony zbrodni utopia groteska

Jest pomysł i nawet przez jakiś czas czyta się nieźle ...lecz w pewnym momencie warsztat siadł. A jednak nie żałuję, że przeczytałem, bo ma swój własny, mocno socrealistyczny (sic!) klimat.

Z prawdziwą, masochistyczną, przyjemnością odnalazłem tu swoją "ulubioną" książkę z młodości. Pani Lucyno, jest szansa spora, że pani jeszcze żyje, proszę się nie przejmować. W końcu nie każdy musi mieć talent.
Tylko, gdy go nie ma, to po co się pisze? Rozumiem i to. Był układ, szansa wydania młodzieńczej książki, zarobienia, czemu nie skorzystać? No, choćby temu, że mogą...

Na półkach: , , , ,

nie polecam...

Kupa śmiechu. Paskudnie naiwna i chwilami niemożebnie propagandowa socjalistyczna młodzieżówka sf, w dzisiejszej dobie co najwyżej śmiesząca zadęciem wizji i reżimową gorliwością autorki.

Gdzieś na dnie oceanu niegodziwcy planują wyniszczenie całej ludzkości i przejęcie globu we własne władanie. Na drodze staje im jednak młodzieżowy aktyw zgromadzony w światłej organizacji...

No cóż, jaka okładka,taka treść. Radosna, naiwna młodzieżowo-hurra-entuzjastycznie, wręcz w klasycznym enerdowskim, komunistycznym stylu napisana powieść. Absolutna strata czasu.

Patrz opinia o książce "Kreks". Trudno mi zdecydować, która z nich była większą porażką.

• Fantastyka
  • PILNE
  • 52 książki (2016)
  • ♥♥ Priorytety ♥♥
  • SF, fantasy
  • 🚀 Fantastyka naukowa
  • AUTORZY: Lucyna Penciak
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Neurony zbrodni