Kochaj i wróć

1990-01-01
1990-01-01
Elżbieta Adamska-Tylutki

więcej Więcej

Zaczęły się ferie, nie miałam co robić, a do biblioteki nie miałam jak pójść, więc postanowiłam poszukać coś na półkach w moim domu :) mam dużo książek, ale jakoś żadna nie jest dla mnie ;p zauważyłam ' Kochaj i wróć' i postanowiłam przeczytać :) Książka okazała się naprawdę dobra :)

Swietna ksiazka,kilka razy juz ja czytalam.
''Wybralam dobrobyt ,nie mam milosci,wiec moge rozmieniac sie na drobne....
myslala wmawiajeac sobie,ze jest szczesliwa.''

Historia z zycia wzieta,pogon za pieniedzmi,jak odleglosc wplywa na zycie rodzinne.
Ksiazka godna polecenia.

• Polski autor/ka

Dodaj cytat z książki Kochaj i wróć