W rękach losu

Virginia Cleo Andrews Cykl: Rodzina Cutlerów (tom 1) literatura obyczajowa, romans 195 str.
Dawn

Rebis
literatura obyczajowa, romans
rodzina Cutlerów tajemnica córka

Kup książkę

Dawn i Jimmy są rodzeństwem, ona ma 14 a on 16 lat. Wraz z rodzicami żyją na walizkach. Nie znają żadnych swoich krewnych a ich przeszłość okrywa mgła tajemnicy. To powtarzający się motyw w książkach Andrews. Gdy ich ojciec obejmuje posadę woźnego w prywatnej szkole, dzieciaki mogą podjąć tam naukę za darmo. Jednak nie jest to dla nich dobre towarzystwo o czym przekonują...

Kilka wątków jakby zapożyczonych z "Kawiatów na poddaszu". Niemniej jednak warto przeczytać, wyjątkowy dar pisania miała Virginia

Bardzo wciągnęły mnie losy bohaterów, tak bardzo, że nawet nie zauważyłam, kiedy skończyłam. Do tej pory nie za bardzo wiedziała, czy chce sięgnąć po powieści tej pisarki, ponieważ opinie czytelników są różne, od tych wychwalających wszystko w powieściach i tych krytykujących absolutnie wszystko. Ja lubię i już, nabrałam ochoty na kolejne powieści pisarki, nie tylko...

Całkiem dobra, nawet wciąga,

Na półkach: , , , , , , ,

Która z babć jest gorsza? Babcia Cathy z Kwiatów na poddaszu czy babcia głównej bohaterki. Owe wymienione starsze panie są do siebie uderzająco podobne i widać, że wyszły z pod pióra pani Andrews. Końcówka zachęca do sprawdzenia dalszych losów Dawn. Jak ktoś lubi klimaty pani Virginii to na pewno będzie zachwycony.

świetna, wciągajaca książka!

Na półkach: , , , , ,

Uwielbiam książki tej autorki, znowu mnie nie zawiodła. Książkę czyta się bardzo szybko, wciąga niesamowicie.

Szybko się czyta i nie jest wymagająca, ale jakie naiwne są niektóre sytuacje to już historia!

Bardzo lubię Virginię Andrews i tym razem nie zawiodłam się. Zaskakujące losy rodziny i młodej dziewczyny.

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Virginia Cleo Andrews
  • Virginia C. Andrews
  • 2013
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki W rękach losu