Gwiezdny labirynt

1994-01-01
1994-01-01
Małgorzata Rzeźnik
Gwiezdny labirynt

Zgodzę się z komentarzem poniżej, że książka jest mocno nietypowa - jest mocno przegadana, jest jakaś akcja, lecz poszczególne rozdziały często nie są ze sobą za bardzo powiązane, ostatecznie akcja książki kończy się właściwie na niczym..
Nie polecam, chyba że ktoś jest bardzo dużym fanem sf.

Nie polecam, chyba że ktoś jest bardzo dużym fanem sf.

Powiedziałabym tak - mocno nietypowa, ogromnie przegadana, mi skojarzyła się z serialem Gwiezdne Wrota - Wszechświat. Dla fanatyków sci-fi na pewno ciekawa pozycja.

Z jednej strony kojarzyło mi się to trochę z Doktorem Who. Z drugiej z tomem jakiegoś ciężkiego do strawienia podręcznika. Miałem problem by przebrnąć, ale ciężko mi stwierdzić dlaczego. Jednak nadal to dobra książka :)

• Posiadam Nie Czytałem
  • ! Powieść
  • W Sączu
  • 2012 Rok
  • MOJA BIBLIOTECZKA • fantastyka, fantasy, science-fiction
  • 🚀 Fantastyka naukowa

Dodaj cytat z książki Gwiezdny labirynt