Szlak przeznaczenia

Okładka książki Szlak przeznaczenia
Walter Jon Williams Wydawnictwo: Amber Cykl: Nowa Era Jedi (tom 14) Seria: Star Wars: Gwiezdne wojny fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2003-01-01
2003-01-01
Andrzej Syrzycki
star wars

Okładka książki Księga Mieczy Daniel Abraham, Elizabeth Bear, C.J. Cherryh, Kate Elliott, Robin Hobb, Cecelia Holland, Matthew Hughes, Ellen Kushner, Rich Larson, Ken Liu, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Lavie Tidhar, Walter Jon Williams
Ocena 6,6
Księga Mieczy Daniel Abraham, Eli...
Okładka książki The Book of Swords Daniel Abraham, Elizabeth Bear, Carolyn Janice Cherryh, Gardner Raymond Dozois, Kate Elliott, Robin Hobb, Cecelia Holland, M. Hughes, Ellen Kushner, Rich Larson, Ken Liu, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Lavie Tidhar, Walter Jon Williams
Ocena 7,0
The Book of Sw... Daniel Abraham, Eli...
Okładka książki Łotrzyki Joe Abercrombie, Daniel Abraham, David Ball, Paul Cornell, Bradley Denton, Gardner Raymond Dozois, Phyllis Eisenstein, Gillian Flynn, Neil Gaiman, Matthew Hughes, Joe R. Lansdale, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, Cherie Priest, Patrick Rothfuss, Steven Saylor, Michael Swanwick, Lisa Tuttle, Carrie Vaughn, Walter Jon Williams, Connie Willis
Ocena 5,7
Łotrzyki Joe Abercrombie, Da...
Okładka książki Dzikie karty Edward Bryant, Michael Cassutt, George R.R. Martin, John Jackson Miller, Lewis Shiner, Melinda M. Snodgrass, Hunter S. Thompson, Carrie Vaughn, Howard Waldrop, Walter Jon Williams, Tom Wolfe, Roger Zelazny
Ocena 6,5
Dzikie karty Edward Bryant, Mich...
Okładka książki Songs of the Dying Earth. Stories in Honor of Jack Vance Kage Baker, Glen Cook, Terry Dowling, Gardner Raymond Dozois, Phyllis Eisenstein, Neil Gaiman, Elizabeth Hand, Matthew Hughes, Dean Koontz, Tanith Lee, George R.R. Martin, Elizabeth Moon, Mike Resnick, Lucius Shepard, Robert Silverberg, Dan Simmons, Byron Tetrick, Jeff VanderMeer, Paula Volsky, Howard Waldrop, Liz Williams, Tad Williams, Walter Jon Williams, John C. Wright
Ocena 1,0
Songs of the D... Kage Baker, Glen Co...