Przepychanka

1976-05-01
83-86864-01-X
Aura

więcej Więcej

Oj lubię to czytać i to bardzo.

You can't judge a book by looking at the cover – takie słowa możemy usłyszeć w jednej ze znanych piosenek. Kiedyś książki nie posiadały barwnych okładek, nad którymi pracowała grupa wybitnych grafików. Na tylniej okładce nie znajdował się zachęcający opis od wydawcy, który przedstawiał powieść w samych superlatywach. Często dopiero w trakcie lektury okazywało się, o czym...

• KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Obyczajowe Dramat