Nocne okna

2005-01-01
83-7319-741-9
Agnieszka Wilga (Lakatos)
powieść Patrick Balfour

Szybko się czyta. Historia momentami rozciągnięta, powrót w wspomnienia czas i niepotrzebny. Szkoda, że z treści nie można wywnioskować co i jak. Tak naprawdę żadnych wskazówek nie dostajemy podczas czytania. Nie możemy do samego końca się domyśleć kto jest złoczyńcą. Trochę kobieca stylistyka. Warto przeczytać.

Zaskakująca. Lekko i przyjemnie się czyta. Polecam.

Zaskakująca. Lekko i przyjemnie się czyta. Polecam.

Zaskakujące zakończenie :),miło się czytało, w sumie jednym tchem :)

Zaskakujące zakończenie :),miło się czytało, w sumie jednym tchem :)

Na początku bardzo długo nie mogłam się przekonać to tej książki, czytałam ją bardzo opornie, bo nie poddaje się raczej, ale zakończenie mocno mnie zaskoczyło, nie domyśliłam się ani przez chwilę, że tak się akcja potoczy, więc książka spełniła swoją rolę, nie żałuje, że ją przeczytałam.

Dobrze się czytało, miło, lekko i przyjemnie :) zaskoczyło mnie zakończenie, obstawiałam inne postaci. Według mnie warto przeczytać.

Świetnie się czytało tę książkę, z gatunku lekkich i przyjemnych. Dało się też trochę zadumać nad postaciami. Relacje bohaterów nieco papierowe, niekonsekwentne, czasem jednowymiarowe. Cała intryga w gruncie rzeczy mało realna, jednak mimo to znakomita rozrywka.

Dobra książka. Szybko się czyta, zagadka wciąga, zmusza do myślenia, analizowania. Zakończenie zaskakuje.

Zaciekawiła mnie od pierwszego momentu i z chęcią czytałam do samego końca, by dowiedzieć się, o co tak naprawdę chodzi :)

Dobry kryminal, dobra zagadka, rewelacyjna koncowka. Od poczatku polubilem Patrica i do samego konca nie wiedzialem kto jest odpowiedzialny za cale zamieszanie. Moje typy nie sprawdzily sie, wiec moge powiedziec, ze ksiazka spelnila swoje zadanie. Warto przeczytac.

• Proza
  • 2015
  • Europejskie
  • 2000-2010
  • Wymienię

Dodaj cytat z książki Nocne okna