Thinking in C++. Edycja polska

2002-01-01
2002-01-01
83-7197-709-3
Piotr Imiela
c++ thinking in c++ bruce eckel

Okładka książki Thinking in C++. Edycja polska. Tom 2 Chuck Allison, Bruce Eckel
Ocena 7,0
Thinking in C+... Chuck Allison, Bruc...

więcej Więcej

Jedna z najlepszych pozycji dla tego języka

Bardzo dobrze opisane zarówno podstawy, jak i skomplikowane zagadnienia języka C++. Po jej przeczytaniu i wykonywaniu zalecanych ćwiczeń możemy bezboleśnie zacząć tworzyć aplikacje.

Jedna z lepszych książek o C++ jakie widziałem.

Nie poleciłbym tej książki nikomu do nauki C++. Strasznie drobiazgowa (aż do przesady: Asembler). Bardziej nadaje się do poznania technicznych aspektów języka niż do nauki programowania. Jeżeli ktoś chce zaprojektować własny język, jak znalazł.

Dlaczego nie polecam do nauki? Autor nadmiernie rozlegle rozpisuje się o rzeczach stosunkowo prostych, dosłownie przynudzając....

nie polecam dla początkujących

• Informatyka