Tylko mi nie wierz

Okładka książki Tylko mi nie wierz Ally Carter
Okładka książki Tylko mi nie wierz
Ally Carter Wydawnictwo: Amber Cykl: Dziewczyny z Akademii Gallaghera (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziewczyny z Akademii Gallaghera (tom 2)
Cross My Heart and Hope to Spy
Amber
2010-07-29
2010-07-29
2007-10-02
Marta Czub
Ally Carter Dziewczyny z Akademii Gallaghera romans sensacja

Jako osoba, która nie czytała pierwszej części tylko od razu sięgnęła po drugą, mogę powiedzieć, że jest to dobra książka. Na początku patrzyłam na numer strony ilekroć przewracałam kartkę, bardzo mi się dłużyła ta lektura, ale tak po mniej więcej stu stronach było już ciekawiej. Bardzo spodobał mi się klimat pierwszego opisanego tu testu w terenie. Czyli moment w którym Cameron spotyka pewnego chłopaka... Cała książka jednak nie powala. Ciężko było przebrnąć przez niektóre rozdziały. Dla mnie takie 6/10.

Druga część o uczennicach z Akademii Gallangher to równie przyjemnie spędzony czas, jak przy części pierwszej. Oba tomy traktujemy z dystansem ale jednocześnie wciągamy się w historie niezależnie od wieku. Polecam jako książkę antystresową na luźny wieczór.

Druga część serii o uczennicach z Akademii Gallangher.
Tym razem w szkole dzieje się coś podejżanego, co może mieć związek z Blackthorne - tylko czy lub kim to jest? Tę zagadkę będą próbowały rozwiązać główne bohaterki. Okaże się, że sprawa jest dość skomplikowana, a jeszcze bardziej skomplikowane jest to, że na ich drodze, a zwłaszcza na drodze Cameron, stanie przystojny Zach, który nie jest zwykłym chłopakiem...

Druga część serii o uczennicach z Akademii Gallangher.

Mam nadzieję, że seria będzie kontynuowana. Przeczytałam obie części w parę godzin, niesamowicie wciąga! Polecam

Drugi tom o przygodach Cammie i jej przyjaciółek...:) Jak zwykle nasze dzielne przyszłe agentki mają niecodzienne zadania i ryzykowne tajne misje... Mało tego okazuje się,że będą współpracować z chłopcami uczącymi się w męskiej szkole dla szpiegów- Akademii Blackhornea... Jak poradzi sobie Cammie, ze wspomnieniami o Joshu....??? I niebezpiecznymi, próbnymi misjami??? Na szczęście dzielna dziewczyna z Akademii Gallagher ma u swojego boku Zacha który z wzajemnością interesuje się Cammie...Gorąco polecam kontynuację o życiu uczennic tej niezwykłej szkoły z internatem... ;)Jest to bardzo wciągająca, niebanalna lektura,którą czyta się błyskawicznie,nie ma mowy,by to był czas zmarnowany!!!;)Naprawdę polecam!!!!!!!;)

Największa zaleta wolnego piątku po Nowym Roku? Mogę spędzić cały dzień na łóżku, pod kocem, czytając lekkie i przyjemne książki. Dlatego tak szybko jak skończyłam "Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale.." zaczęłam czytać "Tylko mi nie wierz". Druga część bije na głowę pierwszą. Jest o wiele ciekawsza, akcja jest naprawdę szybka, bohaterowie bardziej mi się podobają. W pierwszej części Josh nie wzbudził we mnie większych emocji, za to teraz Zach...! Zdecydowanie na plus jest też duuuużo mniejsza ilość tajnych przejść i super-gadżetów używana przez agentów. Poza tym czuć, że książka jest o przyszłych szpiegach - dziewczyny ciągle mają jakieś misje czy zadania. Tego właśnie brakowało mi w pierwszej części, gdzie bohaterka miała mnóstwo czasu, aby się wymykać do miasta (w zasadzie robiła to przez większość czasu). Dlatego polecam książkę nawet tym, którym poprzednia niekoniecznie się spodobała, jest o wiele lepsza.

"Tylko mi nie wierz" jest jedną z moich ulubionych książek do których naprawdę uwielbiam powracać.
Wymyślenie książki o dziewczynach chodzących do elitarnej szkoły dla szpiegów do której uczęszcza tylko i wyłącznie płeć piękna był naprawdę genialny.
W tej części do szkoły wprowadzają się chłopcy którzy przyjechali z męskiej akademii dla szpiegów. Wśród nich znajduje się tajemniczy i mega przystojny chłopak którego główna bohaterka już poznała.
Książkę bardzo łatwo się czyta i pochłania się kolejne strony aby dowiedzieć się co wydarzy się pomiędzy Cammie i nieznajomym przystojniakiem który jest pieklenie dobrym szpiegiem. W tej części w niektórych momentach pojawia się Josh ( I część)co podgrzewa temperaturę.
Przyznam szczerze, że druga część podoba mi się bardziej niż pierwsza chociaż obie są wspaniałe.
SERDECZNIE POLECAM!!!

1997

super dziewczyny super szpiegi :))

super dziewczyny super szpiegi :))

Ekscytująca i pełna niespodziewanych zwrotów akcji. A jeśli chodzi o Zacka to mnie wręcz oczarował :)

Dziewczyny z akademii Gllagher nic dodać nic ująć . Łatwa, miła ,ciekawa, lekka, przy niej odetniecie się od rzeczywistości bardzo wciągająca , lecz ma swoje wady

• Ebooki
  • 2011