rozwiń zwiń

Po drugiej stronie gwiazd

Okładka książki Po drugiej stronie gwiazd
David Drake Wydawnictwo: ISA fantasy, science fiction
Jerzy Marcinkowski
Po drugiej stronie gwiazd

Okładka książki Stal David Drake, S.M. Stirling
Ocena 7,5
Stal David Drake, S.M. S...
Okładka książki Podstęp David Drake, Eric Flint
Ocena 7,3
Podstęp David Drake, Eric F...

Szczerze miałem większe oczekiwania co do tej książki . Tak jak lubie opowieści które maja miejsce w kosmosie , tak tutaj działo się niewiele . Pod koniec nawet już po prawdzie nie interesowały mnie jak skończą się losy tych bohaterów a książkę chciałem już ukończyć by móc zacząć czytać kolejną. Bez fajerwerków.

Dawno się tak nie wynudziłem...

Dawno się tak nie wynudziłem...

Dodaj cytat z książki Po drugiej stronie gwiazd