Królowa demonów

Okładka książki Królowa demonów
David Drake Wydawnictwo: Zysk i S-ka fantasy, science fiction
2002-01-16
83-7150-990-1
Zbigniew A. Królicki
demony

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Pierwszy tom mnie nie zachwycił, mimo tego postanowiłem spróbować tomu drugiego. Powiedzieć, że wyszedłem z tego rozczarowany, to nie powiedzieć nic. Bohaterowie, podobnie jak w pierwszej części całkowicie zero-jedynkowi, główna fabuła prosta jak konstrukcja cepa, zdarzenia w dużej mierze przewidywalne. Jest to książka, która prawdopodobnie bez zbyt częstego wyciągania zestarzeje się gdzieś na moim regale. Nie polecam

Fascynująca, wielowątkowa opowieść. Autor stworzył naprawdę ciekawą, spójną fabułę, która wciąga już od pierwszej strony. Mnogość pomysłów i wydarzeń zaskakuje. Niespodziewane zwroty akcji nie pozwalają przewidzieć co stanie się za chwilę. Bohaterowie są bardzo realistyczni, budzą sympatię. Książka jest obszerna, ale nie przegadana. Na każdej stronie coś się dzieje. Momentami chyba nawet za dużo. Ale i tak polecam.

Dodaj cytat z książki Królowa demonów