Tajemne lata

Okładka książki Tajemne lata Judith Lennox
Okładka książki Tajemne lata
Judith Lennox Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka pod Różą literatura obyczajowa, romans
Biblioteczka pod Różą
The Secret Years
Prószyński i S-ka
2000-02-01
2000-02-01
Ryszard Rudolf

początkowo nudna, ale później akcja się rozkręca i nie powiem, wciągnęła mnie :) dość zagmatwane ludzkie losy, bieda, niedopasowanie partnerów, nienawiść, zazdrość.. wszystko tak dobrze opisane, że czasami raziło w oczy podczas czytania. jak dla mnie super :)

Pierwsze 400 stron książki strasznie się ciągnie, coś zaczyna się dziać na ostatnich 200. Historia opowiadana przez te 400 jest jakaś taka bez emocji, jakiś przeżyć. Z ciekawości męczyłam ją dalej. Może taki wstęp był niezbędny, nie wiem. Dalsza część bardzo w porządku:emocje, przeżycia, akcja nabrała tempa. Ale sama książka...można się obejść bez czytania.

Judith Lennox pisze z wdziękiem i polotem. Nie jest to oczywiście literatura z najwyższej półki. Jednak to całkiem przyjemne i wciągające romanse historyczne.

Fajna, wciągająca obyczajówka, osadzona w czasach pierwszej połowy XX wieku w Anglii, na tle upadku starych porządków społecznych.

• Obyczajowe
  • Romans
  • Romans historyczny
  • Mój
  • Literatura angielska
  • Powieść obyczajowa

Dodaj cytat z książki Tajemne lata