Fałszywy trop

Okładka książki Fałszywy trop Annie Dalton
Okładka książki Fałszywy trop
Annie Dalton Wydawnictwo: Amber Cykl: Aniołki (tom 2) Seria: Książki Super literatura dziecięca
literatura dziecięca
2002-01-01
2002-01-01
Aleksandra Januszewska
agencja kosmiczna pomyłka

Książka na jeden wieczór. Dobrze się ją czytało, aczkolwiek miałam pewnego rodzaju wrażenie, że była pisana na szybko, wszystko było jakby streszczone, bez zbędnego rozpisywania się, wchodzenia w szczegół. Oj, nie jestem do tego typu książek przyzwyczajona.

To kolejna książka z serii "lekka, łatwa i przyjemna". Autorka miała kapitalny pomysł na fabułę. Niektóre fragmenty czytałam z otwartymi ustami, jak dosłownie nastolatka. Niekiedy nawet wybuchałam gromkim śmiechem, co mi się rzadko zdarza0000. A już totalnie rozwalił mnie koniec "Fałszywego tropu".
Ogólnie bardzo mi się podobała i z pewnością sięgnę po inne części z tej serii. Nawet nie przeszkadzało mi to, ż jest to druga część.

Ogólnie bardzo mi się podobała i z pewnością sięgnę po inne części z tej...

• Dzieciństwo
  • Książki z dzieciństwa