Ogród Popiołu

Pierdomenico Baccalario Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Ulysses Moore (tom 11) literatura dziecięca
Ulysses Moore. II Giardini di cenere
Firma Księgarska Olesiejuk
ulysses moore cz 11 ogród popiołu
Ulysses Moore. II Giardini di cenere
Ulysses Moore (tom 11)
literatura dziecięca
ulysses moore cz 11 ogród popiołu

Na półkach: , , , ,

'Ogród popiołu' to, jak dotąd, najlepsza książka, którą miałam okazję przeczytać z całej sagi o Ulyssesie Moorze. Co prawda, czeka mnie jeszcze lektura kilku pozycji – póki co, jestem zauroczona powyższym tytułem, czego totalnie się nie spodziewałam.

Przyznaję (i to z ręką na sercu), że początkowe tomy drugiej serii (czyli tomy 7-10) nie zachwyciły mnie. Brakowało...

Zbyt wielu wprowadzonych postaci oraz zbytnia różnica fabuły w stosunku do początkowych części

Już niedługo finał serii "Ulysses Moore"... Potem pozostanie trzecia część, która wprowadza podobno trochę zamieszania. Niestety polscy czytelnicy nie są w stanie jej przeczytać jej do końca, ponieważ kilka część póki, co nie zostało przetłumaczonych z włoskiego na polski. Świetnie.
Tak umierają...

Cykl powoli zbliża się do końca. Rzeka ajkcji - do ujścia. Polecam!

Recenzja na blogu --> http://wswiecieksiazkow.blogspot.com/2015/10/ulysses-moore.html

Nestor i Mały Flint= :D
Nareszcie się pojawili Leonard i Kalypso <3
Przechodzimy do części 12

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest lepsza od poprzedniej, choć nie tak wciągająca.Najbardziej chyba nie podoba mi się pomysł wyprowadzki Covenantów z Kilmore Cove. Mam tylko nadzieję, że państwo Covenant się rozmyślą... Dużym zaskoczeniem w tej książce było dla mnie ponowne pojawienie się latarnika Minaxo. Nie sadziłam, że autor "przywróci" go do życia. Drugą taką niespodzianką, niekoniecznie miłą, był...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna!

Polecam!!!

Książka nie była zła, średnio mi się podobała, ale nie było to nic specjalnego. W ostatnich częściach wszystko wydawało mi się takie naciągane..

Dyskusje

1 251