Dragan Velikić Wydawnictwo: Pogranicze Seria: Meridian literatura piękna
literatura piękna
Magdalena Petryńska
Meridian
historia życie pamięć literatura serbska

Książka nietypowa,opowieśc o życiu,o codzienności,a jednak nie do końca wiadomo,co jest tu prawdą,a co wytworem wyobraźni.
Otrzymałem ją kiedyś w prezencie urodzinowym i podjąłem się przeczytania.Ale nie udało się,ponieważ nie jest to łatwa literatura,którą można przeczytac dla relaksu.I tak przeleżała kilka lat na półce,aż wreszcie do niej dojrzałem.
Zauważyłem,że będzie...

Zauważyłem,że będzie...